Przyjemność z pracy sprawia, że dochodzimy do perfekcji. Arystoteles

Zespół doradców AVARON

Zespół doradców AVARON Sp. z o.o. tworzą:

  • etatowi konsultanci,
  • stale współpracujące osoby,
  • czasowo współpracujące osoby,
  • firmy partnerskie,
  • firmy zaprzyjaźnione.
W zależności od zadania i problemu jaki mamy rozwiązać, tworzymy zespół fachowców, którzy są w stanie w sposób profesjonalny i odpowiedzialny zaspokoić potrzebę naszego klienta. Nasi stali konsultanci wykonali setki prac doradczych, zarówno dla firm krajowych jak i zagranicznych. Oprócz czystego doradztwa nasi konsultanci uczestniczyli w bezpośrednim zarządzaniu spółkami kapitałowymi, co wzbogaca ich doświadczenie o pierwiastek praktycyzmu.

Wśród naszych stałych konsultantów są osoby z wysokimi tytułami akademickimi. Stale współpracujemy z kadrą Uniwersytetu Wrocławskiego, która zasila nas swoją wiedzą i doświadczeniem przy realizacji złożonych prac doradczych.

Idziemy z duchem czasu, dlatego wykorzystujemy nowoczesne techniki teleinformatyczne pozwalające na wymianę wiedzy i doświadczenia pomiędzy członkami zespołu. Posiadamy portal korporacyjny wykorzystujący technologię bezpośredniego dostępu do zgromadzonej wiedzy oraz umożliwiający praktyczne zarządzanie realizowanymi przez nas projektami. To daje nam dodatkową przewagę nad innymi firmami doradczymi oraz zwiększa jakość realizowanych przez nas prac.

Stale powiększamy zespół osób, które z nami współpracują. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i staramy się tworzyć warunki oraz atmosferę zapewniającą samorealizację i rozwój naszym pracownikom, współpracownikom oraz innym osobom z którymi współpracujemy.